Az AMD 12 maggal rendelkező processzor újdonságai, azaz a Magny-Cours névre keresztelt termékek a tervek szerint a következő év első negyedévében debütálhatnak. Ahogy a termékek megjelenése egyre közeledik, jó esély van rá, hogy lelkes tuning mesterek és tesztelők kezében landol egy-egy mérnöki példány az új processzorokból, és most is ez történt: az XtremeSystems fórumának egyik tagja, aki s7e9h3n becenévvel van jelen a  fórumon, szert tett nem egy, hanem rögtön két darab Magny-Cours mintapéldányra.
A CPU-Z  kép alapján a mintapéldányok egyenként 12 maggal és 12 szállal rendelkeznek, órajelük 1,7 GHz-es, másodszintű gyorsítótáruk pedig 6 MB-os. A processzorok 10 MB harmadszintű gyorsítótárral is büszkélkednek, üzemi feszültségük pedig 1,04V. A két központi egységet egy szintén mintapéldánynak minősülő G34-es alaplapban helyezte el a tesztelő, a rendszerben 8 B-nyi DDR3-1333 MHz-es memória foglalt helyet.
A rövid megmérettetés alkalmával a wPrime és néhány memória  teszt futott le: a memória sávszélesség vizsgálatakor a rendszer 42 GB/s-os értéket ért el. Abból kiindulva, hogy a G34-es alaplap négy memóriacsatornát kínál, a fenti érték az elméleti maximális memória sávszélesség közelében helyezkedik el.
Természetesen a processzorok némi tuning nélkül sem úszták meg. A próbálkozások során 1,165V-os feszültség mellett 3 GHz-es órajel elérésére nyílt lehetőség, ami igen szép eredmény.